Aktualności

W tym miejscu dowiedzą się Państwo co nowego słychać w firmie Diamant.

Dzielimy się z Państwem informacjami o nowych produktach, recepturach i wydarzeniach wartych uwagi.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami.

Plan połączenia Puratos Polska sp. z o.o. i Diamant Polska sp. z o.o


Uprzejmie informujemy, że zarządy spółek Puratos Polska sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie oraz Diamant Polska sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach uzgodniły plan połączenia tych spółek.

Plan połączenia został opublikowany poniżej

Życzenia Wielkanocne


Życzenia Wielkanocne

Sweet Targi Katowice 2017_Podziękowanie


Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Partnerom Biznesoowym, którzy odwiedzili nasze stoisko na Sweet Targach 2017 w Katowicach.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku podczas tegorocznej edycji Sweet Targów w Katowicach, równocześnie chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, że nasze dwprodukty Krapfenkoznentrat CL (25%  mieszanka do produkcji tradycyjnego ciasta drożdżoowego Czysta Etykieta) oraz Burger Buns (25% mieszanka do produkcji bułek burgerowych, tostów, kanapek itp., także Czysta Etykieta) otrzymały wyróżnienie w konkursie za najlepszy produkt w kategorii komponent.

Państwa obecność na targach jest dla nas niezwykle cenna  i utwierdza nas w przekonaniu, jak ważnym przedsięwzięciem są targi. Nasz udział umożliwił nam spotkanie z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz pozwolił umocnić i nawiązać, wartościowe kontakty.

Sweet Targi Katowice 2017


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Sweet Targach, które odbywają się w dniach 25-27 marca 2017 r., na terenie MCK w Katowicach.

Posiadamy limitowaną ilość zaproszeń, w celu otrzymania zaproszenia prosimy o kontakt mailowy, bądź o kontakt z Przedstawicielem Handlowym.

Alfa Bake CL


Alfa Bake CL – Uniwersalny polepszacz do pieczywa pszennego i mieszanego, drożdżowego bez emulgatorów, substancji zagęszczających oraz środków spulchniających. Zawarte w nim enzymy oraz środek do przetwarzania mąki potrzebne w obróbce ciasta nie pełnią żadnej funkcji technologicznej w pieczywie. Alfa Bake CL zapewnia stałą jakość działania przy niskim dozowaniu (0,3 - 0,5%), a także gwarantuje udane wypieki o wyjątkowo długiej świeżości.